Rozwiązania dla siłowni wiatrowych

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, dogłębnej wiedzy technologicznej, globalnej produkcji i dokładnemu rozumieniu zarówno samych aplikacji turbin wiatrowych jak i systemów energetycznych, Grupa ABB oferuje swoje usługi użytkownikom energii wiatrowej na każdym etapie procesu jej stosowania. Grupa ABB jest wiodącym dostawcą wyrobów elektrycznych i rozwiązań dla przemysłu energetyki wiatrowej.

Nasza oferta

Rozwiązania dla siłowni wiatrowych

Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej gwarantuje możliwie najwyższą jakość naszych usług, oferowanych również użytkownikom energii wiatrowej. Zakres naszej oferty obejmuje wszystkie etapy, począwszy od opracowania projektu elektrycznego aż do zbudowania podstacji, zarządzania projektem inwestycyjnym z wykonaniem instalacji i odbiorem technicznym.

Wyroby dla sektora energetyki wiatrowej

Turbiny składają się z szeregu podzespołów, których harmonijna praca zapewnia wydajną i bezpieczną produkcję energii elektrycznej. Wyroby ABB znajdują zastosowanie we wszystkich tych podzespołach, od przycisku awaryjnego wyłącznika do zespołu prądotwórczego.

Wiedza specjalistyczna

Wiedza specjalistyczna Grupy ABB w zakresie przemysłu energetyki wiatrowej stanowi gwarancję dla długotrwałej żywotności użytkowej naszych wyrobów jak i dla zapewnienia ciągłości ich stosowania przy zmieniających się w przemyśle energetycznym przepisach.

Usługi serwisowe

Pakiet usług serwisowych, oferowany przez ABB dla utrzymania cykli użytkowych wyrobów, ma na celu zapewnienie wzrostu wskaźników rentowności z dokonanych inwestycji jak i utrzymanie najwyższej wydajności pracy tych wyrobów przez cały ich cykl użytkowy.

Aktualności ABB [EN]

  •   Skasuj
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Drukuj
   • E-mail
  •   Skasuj

  Twoje preferencje:

  Skontaktuj się z ABB w Polska

  Sprzedaż: Grzegorz Okrasa
  Serwis: Jaroslaw Takiel

  Dokumentacja

  Dokumentacja do przeglądania lub pobrania w zakresie:
  db0003db001874 e732a1044b735269c125771b003f9d83