Archiwum

Twórca robotów kosmicznych, dzięki którym poznamy tajemnice Marsa, odwiedził Kraków podczas DevDay

2016-10-07 - Dlaczego chcemy odkrywać nowe planety? Czy zachowania społeczne wpływają na jakość pracy? Jak wypracować optymistyczne myślenie oraz czego może nas nauczyć pierwsze lądowanie człowieka na księżycu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznali uczestnicy dwudniowej konferencji DevDay, która trwała od 15 do 16 września i odbyła się w krakowskim Multikinie.

ABB wspólnie z Poland Business Run stawia na nogi!

2016-09-06 - Dnia 4 września aż 16 drużyn z krakowskich jednostek ABB stanęło na linii startu charytatywnego biegu biznesowego Poland Business Run w Krakowie. ABB, po raz pierwszy, było również sponsorem wydarzenia.

DevDay 2016, czyli 3 dni programistycznych inspiracji – zarejestruj się już dziś!

2016-07-24 - W dniach 14-16 września w Krakowie odbędzie się kolejna edycja konferencji DevDay – wyjątkowego spotkania społeczności IT, od 6 lat organizowanego przez firmę ABB.

Biura ABB w Krakowie i Zabierzowie zamknięte na czas Światowych Dni Młodzieży

2016-07-01 - W Krakowie w dniach 25 – 31 lipca br. odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Uprzejmie informujemy, że biura ABB w Krakowie i Zabierzowie będą zamknięte na czas trwania tego wydarzenia.

ABB Głównym Sponsorem konferencji PAM Summit 2016

2016-06-29 - III edycja międzynarodowej konferencji poświęconej tematyce zarządzania projektami oraz analizie biznesowej odbyła się w dniach 20-21 czerwca. Firma ABB po raz kolejny wsparła to wydarzenie jako Główny Sponsor.

Świeżość i profesjonalizm, młodzi adepci IT i ich dojrzałe projekty – 9. finał ABB IT Challenge za nami!

2016-06-13 - EllEd, Nonsmokers, Akedu i Progress Bear – cztery finałowe zespoły tegorocznej edycji konkursu ABB IT Challenge nie tylko pokazały świetne propozycje aplikacji o charakterze edukacyjnym, ale zaskoczyły profesjonalizmem i dojrzałością w podejściu do rozwoju i realizacji projektu. Agnieszka Kolasińska i Kamil Pociot, występujący pod szyldem EllEd, dostarczyli rozwiązanie wspierające edukację seniorów i za nie odebrali laur zwycięstwa oraz główną nagrodę w wysokości 25 000 złotych.

Innowacyjne rozwiązanie ABB integruje sieci niskiego napięcia z koncepcją Internetu Rzeczy, Usług i Ludzi

2016-04-27 - Nowa, działająca w chmurze platforma pozwala obniżyć koszty energii w różnych sektorach przemysłu nawet o 30 proc.

Uczestnicy ABB IT Challenge 2016 przenoszą edukację na wyższy poziom!

2016-04-27 - Ruszył II etap konkursu ABB IT Challenge. 12 drużyn studenckich z całej Polski, które awansowały po I etapie, przygotowuje autorskie projekty informatyczne wspierające procesy uczenia się. To zadanie jest odpowiedzią na hasło tegorocznej edycji konkursu – „Learning – LevelUP”.

ABB IT Challenge – konkurs, w którym liczy się pomysł i praca zespołowa!

2016-03-09 - Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge. Inicjatywy, która młodym ludziom daje możliwość realizacji swoich pomysłów i poddania ich ocenie ekspertów. To walka na koncepcje, prawdziwa praca nad projektem, duże emocje, ale też dobra zabawa. To gra o zwycięstwo i główną nagrodę w wysokości 25 000 złotych. Tegoroczna edycja organizowana pod hasłem Learning – LevelUP zakłada stworzenie rozwiązań IT wspierających procesy uczenia się. Swoje pomysły studenci mogą zgłaszać do 1 kwietnia br.

ABB sponsorem AGHacks

2015-10-22 - Centrum Systemów Informatycznych ABB po raz pierwszy wspiera AGHacks - największy w Polsce studencki hackaton, który odbędzie się w dniach 23 - 25 października w Krakowie. .

Archive selection