Archiwum

ABB wprowadza najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do ładowania samochodów elektrycznych

2018-03-30 - ABB rozszerza swoje portfolio rozwiązań w zakresie ładowania, wprowadzając gamę ładowarek naściennych prądu przemiennego (AC), przystosowanych do łatwego montażu w domach i firmach.

Pierwsza tak duża instalacja systemu ABB Welcome

2018-03-22 - Na Osiedlu Krzemowym w Warszawie instalowany jest nowoczesny system domofonowy ABB Welcome, który obejmie w sumie aż 533 lokale.

ABB zwiększa zasięg infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych

2018-03-12 - Technologia ładowania samochodów i autobusów elektrycznych ABB jest teraz dostępna w 95 proc. państw, które zdecydowały się na te środki transportu.

ABB z zamówieniem w największym w Norwegii projekcie dotyczącym autobusów elektrycznych

2018-03-02 - ABB dostarczy szybkie ładowarki na potrzeby wyjątkowego projektu autobusów elektrycznych pochodzących od dwóch różnych producentów. Tym samym firma pomoże miastu Trondheim zrealizować plan uniezależnienia transportu publicznego od paliw kopalnych do 2019 roku.

ABB pomaga firmie IKEA wykorzystać energię słońca w Singapurze

2018-02-21 - Inteligentne falowniki nowej generacji (TRIO-50) zapewnią większą elastyczność i efektywność energetyczną dachowej instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 MW.

Oprogramowanie ABB wzmocni polski rynek energii elektrycznej

2018-02-15 - ABB AbilityTM Network Manager Market Management System wzmocni polską sieć elektroenergetyczną, umożliwiając niezawodne dostawy energii elektrycznej

Wyniki finansowe Grupy ABB w IV kwartale oraz całym 2017 roku

2018-02-08 - Zmiany, jakie przeprowadziła Grupa, przełożyły się na wzmocnione portfolio i zoptymalizowaną działalność biznesową

ABB rozbudowuje Regionalne Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych w Warszawie

2018-01-30 - Dzięki nowej powierzchni demonstracyjnej oraz zapleczu szkoleniowemu i testowemu, centrum rozwinie swoje kompetencje w zakresie zrobotyzowanych aplikacji pakowania, sortowania i paletyzacji. Jednocześnie europejscy klienci będą mogli poznać w interaktywnej formule rozwiązania ABB, które zwiększają wydajność produkcji i poprawiają konkurencyjność.

ABB zasili autonomiczne autobusy elektryczne w Singapurze

2018-01-25 - Światowy lider w dziedzinie elektromobilności dostarczy szybkie ładowarki w ramach przełomowego projektu autobusów elektrycznych bez kierowców w Singapurze.

ABB uznana światowym liderem w Rozproszonych Systemach Sterowania

2018-01-22 - Ok. 20-procentowy udział w rynku w różnych branżach zapewnia ABB pierwsze miejsce w rankingu „Globalny Rynek Rozproszonych Systemów Sterowania 2016–2021” w zakresie cyfrowej automatyki i sterowania.

Archive selection