Archiwum

SNC-Lavalin i ABB ogłosiły utworzenie Linxon, nowej spółki joint-venture

2018-09-10 - [No lead text]

Magazyn Fortune umieszcza ABB w pierwszej dziesiątce firm na liście „Change the World”

2018-09-10 - [No lead text]

ABB dostarczy transformatory w ramach kluczowej inwestycji energetycznej dla Warszawy

2018-09-10 - [No lead text]

ABB przyspiesza rozwój w dziedzinie logistyki dzięki przejęciu firmy intrion

2018-07-27 - Wiodący belgijski dostawca rozwiązań z zakresu automatyzacji poszerzy kompetencje ABB na szybko rozwijającym się rynku automatyzacji procesów logistycznych.

Jastrzębska Spółka Węglowa zwiększa efektywność produkcyjną dzięki systemowi ABB MineScape

2018-07-23 - Rozpoczęcie prac górniczych w nowym polu eksploatacyjnym wiąże się z ogromnymi kosztami, dlatego dla przedsiębiorstw wydobywczych kluczowy jest dostęp do dokładnej informacji o budowie danego złoża. System ABB AbilityTM MineScape pozwoli kopalniom należącym do Jastrzębskiej Spółki Węglowej m.in. na zbudowanie przestrzennego modelu geometrycznego i jakościowego pokładów węgla. Umożliwi to szybsze, wariantowe planowanie produkcji, a w konsekwencji doprowadzi do efektywniejszej kosztowo metody wydobycia, zwiększając w ten sposób wydajność produkcyjną spółki.

Wyniki finansowe Grupy ABB w II kwartale 2018 roku: kontynuacja zyskownego wzrostu

2018-07-19 - [No lead text]

Rozwiązania ABB zasilają najbardziej zielone w Europie centrum przetwarzania danych

2018-07-12 - Dzięki technologii ABB centrum przetwarzania danych w kopalni Lefdal zamierza być największym takim obiektem w Europie, przy jednocześnie najmniejszym wpływie na środowisko.

Rozmowa o innowacyjności z Guido Jouretem, dyrektorem ds. cyfryzacji w ABB

2018-07-05 - Od ponad 130 lat innowacje technologiczne są podstawą działalności ABB. Guido Jouret, który odpowiada za ABB Ability™ — portfolio rozwiązań cyfrowych firmy — mówi w wywiadzie o możliwościach, jakie otwierają się przed nami w związku z rewolucją energetyczną i czwartą rewolucją przemysłową.

ABB zakończyła proces przejęcia GE Industrial Solutions

2018-07-02 - [No lead text]

Ładowarki ABB na pierwszej stacji IONITY przy europejskiej autostradzie przyszłości

2018-06-27 - Firma ABB została głównym partnerem technologicznym i dostawcą IONITY. Ładowarki Terra High Power do samochodów elektrycznych dostarczone przez ABB zostały zainstalowane na pierwszej stacji ładowania IONITY przy autostradzie A2 w Szwajcarii.

Archive selection