Archiwum

ABB stabilizuje sieć i poprawia jakość energii w największej elektrowni słonecznej w Jordanii

2017-03-23 - Trzy jednostki VArPro™ STATCOM poprawiają jakość energii elektrycznej, produkowanej przez farmę fotowoltaiczną Shams Ma’an, jedną z największych i najnowocześniejszych tego typu na Bliskim Wschodzie. Za projekt, dostawę oraz uruchomienie urządzeń odpowiada ABB w Polsce.

ABB uruchamia pierwszy na świecie cyfrowy transformator rozdzielczy

2017-03-17 - Oparte na ABB AbilityTM inteligentne transformatory, które mają ułatwić zarządzanie zasobami poprawiając jednocześnie niezawodność i optymalizując koszty

ABB cyfryzuje kluczową stację elektroenergetyczną w Nowym Jorku, aby poprawić jakość zasilania

2017-03-17 - W ramach programu ochrony przed skutkami burz technologia cyfrowej stacji elektroenergetycznej ma zapewnić nieprzerwane dostawy energii

ABB wprowadza na rynek ABB Ability™, wiodącą ofertę rozwiązań cyfrowych

2017-03-17 - Podczas ABB Customer World w Houston firma rozpoczęła sprzedaż ABB Ability, wiodącego w branży portfolio rozwiązań cyfrowych

Metro w Stambule oszczędza energię dzięki systemowi ENVILINE ERS, rozwijanemu w ABB w Polsce

2017-03-09 - Produkowany w ABB w Aleksandrowie Łódzkim innowacyjny system do odzyskiwania energii z hamujących pociągów od kilku miesięcy działa w metrze w Stambule. Dzięki temu rozwiązaniu operator oszczędza dziennie znaczne ilości energii.

Roboty ABB pakują najnowsze produkty Synthos S.A.

2017-03-06 - Roboty ABB IRB 6640 pakują do wielkich skrzyń kauczuk rozpuszczalnikowy na najnowszej i najnowocześniejszej linii produkcyjnej w oświęcimskim zakładzie Synthos. Produkt trafia do firm oponiarskich w całej Europie i jest niezastąpiony podczas produkcji opon najwyższej jakości. Roboty przenoszą każdego dnia 100 ton kauczukowych kostek.

Sprawny nadzór nad skomplikowanym procesem wytwarzania w nowej Elektrociepłowni Zabrze

2017-03-02 - System Symphony Plus firmy ABB ma sterować i nadzorować procesem wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej w nowej elektrociepłowni Fortum w Zabrzu, która ma być jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie.

ABB zdobywa zamówienia o wartości 70 mln USD na urządzenia dla flot kolejowych w Europie

2017-02-23 - Technologie trakcyjne ABB dla bardziej niezawodnych, energooszczędnych pociągów, które posłużą operatorom kolejowym w Szwajcarii, Szwecji i na Węgrzech.

ABB zdobywa nowe zamówienia na stacje ładowania autobusów elektrycznych

2017-02-21 - ABB otrzymała trzy zamówienia na dostawę najnowocześniejszych stacji szybkiego ładowania do klientów w Europie i Ameryce Północnej. Zamówienia dotyczą stacji ładowania OppCharge, przystosowanych do ładowania pojazdów elektrycznych lub elektrycznych pojazdów hybrydowych produkowanych przez Volvo Buses.

ABB patronuje młodym architektom

2017-02-15 - „Dom w kosmosie” został najlepiej ocenionym i zwycięskim projektem w Konkursie dla Młodych Architektów miesięcznika Builder. ABB była partnerem tego konkursu, wspierając jego uczestników w najlepszym wykorzystaniu systemu automatyki budynku ABB-free@home. Zainteresowanie konkursem było ogromne, a do zakończonej właśnie edycji zgłosiło się 1400 osób.

Archive selection