Archiwum

Roboty ABB pakują najnowsze produkty Synthos S.A.

2017-03-06 - Roboty ABB IRB 6640 pakują do wielkich skrzyń kauczuk rozpuszczalnikowy na najnowszej i najnowocześniejszej linii produkcyjnej w oświęcimskim zakładzie Synthos. Produkt trafia do firm oponiarskich w całej Europie i jest niezastąpiony podczas produkcji opon najwyższej jakości. Roboty przenoszą każdego dnia 100 ton kauczukowych kostek.

Sprawny nadzór nad skomplikowanym procesem wytwarzania w nowej Elektrociepłowni Zabrze

2017-03-02 - System Symphony Plus firmy ABB ma sterować i nadzorować procesem wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej w nowej elektrociepłowni Fortum w Zabrzu, która ma być jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie.

ABB zdobywa zamówienia o wartości 70 mln USD na urządzenia dla flot kolejowych w Europie

2017-02-23 - Technologie trakcyjne ABB dla bardziej niezawodnych, energooszczędnych pociągów, które posłużą operatorom kolejowym w Szwajcarii, Szwecji i na Węgrzech.

ABB zdobywa nowe zamówienia na stacje ładowania autobusów elektrycznych

2017-02-21 - ABB otrzymała trzy zamówienia na dostawę najnowocześniejszych stacji szybkiego ładowania do klientów w Europie i Ameryce Północnej. Zamówienia dotyczą stacji ładowania OppCharge, przystosowanych do ładowania pojazdów elektrycznych lub elektrycznych pojazdów hybrydowych produkowanych przez Volvo Buses.

ABB patronuje młodym architektom

2017-02-15 - „Dom w kosmosie” został najlepiej ocenionym i zwycięskim projektem w Konkursie dla Młodych Architektów miesięcznika Builder. ABB była partnerem tego konkursu, wspierając jego uczestników w najlepszym wykorzystaniu systemu automatyki budynku ABB-free@home. Zainteresowanie konkursem było ogromne, a do zakończonej właśnie edycji zgłosiło się 1400 osób.

Niezawodne suche kolosy zasilają celulozownię w Świeciu

2017-02-09 - Największe transformatory suche, jakie kiedykolwiek zainstalowano w Polsce, zasilają linię technologiczną w Mondi Świecie S.A.

Wyniki finansowe Grupy ABB w IV kwartale oraz całym 2016 roku

2017-02-08 - Wzrost w IV kwartale; postępująca zmiana w 2016 roku

Rusza ABB Junior Channel – seria filmów edukacyjno-naukowych dla dzieci

2017-02-06 - ABB uruchamia pilotażową serię programów edukacyjno-naukowych dla dzieci i młodzieży – ABB Junior Channel. Dzięki nim najmłodsi mają okazję w przystępny i ciekawy sposób zgłębić wiedzę o nowoczesnych technologiach. Projekt ma na celu popularyzowanie nauki wśród młodzieży wczesnoszkolnej.

ABB zasiliła pierwszy w Szwajcarii wyciąg krzesełkowy dla osób z niepełnosprawnościami

2017-01-26 - Pierwszy nowoczesny wyciąg krzesełkowy przyjazny osobom niepełnosprawnym i dzieciom został otwarty w Klosters-Madrisa w Szwajcarii. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób z niepełnosprawnościami, dla których niektóre partie gór czy zimowe sporty były do tej pory niedostępne. W ramach projektu ABB dostarczyła podzespoły, które gwarantują bezpieczeństwo działania wyciągu i wysoki poziom energooszczędności.

ABB na Światowym Forum Ekonomicznym: przywództwo w czasach cyfrowej rewolucji

2017-01-19 - Świat zmienia się w coraz szybszym tempie. Co to oznacza dla zatrudnionych?

Archive selection