Archiwum

ABB uruchamia najszybszą na świecie ładowarkę dla samochodów elektrycznych

2018-05-08 - Zaprezentowana podczas tegorocznych targów Hannover Messe ładowarka Terra HP o mocy do 350 kW pozwala naładować samochód elektryczny w zaledwie 8 minut, gwarantując przy tym zasięg do 200 kilometrów. Najnowszy model produkcji ABB idealnie nadaje się do wykorzystania przy trasach szybkiego ruchu, autostradach oraz stacjach benzynowych.

Electrify America wybrała ABB jako dostawcę szybkich ładowarek do pojazdów elektrycznych w Stanach Zjednoczonych

2018-04-23 - Szybkie ładowarki ABB Terra HP do pojazdów elektrycznych zostaną zainstalowane przy amerykańskich autostradach w ambitnym 10-letnim projekcie.

Wyniki finansowe Grupy ABB w I kwartale 2018 roku

2018-04-19 - [No lead text]

YuMi i napęd DCS880 firmy ABB nagrodzone za innowacyjność podczas targów Automaticon

2018-04-18 - Rozwiązania ABB z zakresu automatyki przemysłowej – w pełni współpracujący z człowiekiem robot oraz pierwszy na świecie napęd prądu stałego z wbudowaną funkcją bezpieczeństwa zostały wyróżnione nagrodami dla innowacyjnych produktów podczas tegorocznych targów Automaticon.

Nowy ośrodek ABB AbilityTM Collaborative Operations dla klientów z branży wydobywczej

2018-04-12 - Collaborative Operations Center (COC) w Vasteras zapewni analizy prognozujące i kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) pozwalające usprawnić procesy oraz zwiększyć bezpieczeństwo i rentowność przedsiębiorstw. Ośrodek może zdalnie obsługiwać także polskich klientów.

ABB zainwestuje 100 mln euro w budowę kampusu innowacyjno-szkoleniowego w Austrii

2018-04-10 - Rok po ogłoszeniu przejęcia firmy B&R, ABB zainwestuje 100 milionów euro w budowę nowoczesnego kampusu innowacyjno-szkoleniowego w austriackim Eggelsbergu, gdzie swoją siedzibę ma B&R. Będzie to największa inwestycja w obszarze automatyki przemysłowej w ponad 130-letniej historii ABB. Dzięki niej w Austrii powstanie około 1000 nowych miejsc pracy w zaawansowanych technologiach.

Technologie satelitarne ABB wspierają program NASA i NOAA

2018-04-06 - Satelita JPSS-1, wystrzelona przez NASA na orbitę w listopadzie ubiegłego roku, odegra ważną rolę w kontekście zbliżającego się sezonu huraganów. Pozwoli ona na znacznie dokładniejszy monitoring i przewidywanie pogody na całym świecie. Jednym z kluczowych elementów satelity jest interferometr produkcji ABB, będący sercem systemu odpowiedzialnego za gromadzenie i przesyłanie dokładnych pomiarów atmosferycznych.

ABB wprowadza najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do ładowania samochodów elektrycznych

2018-03-30 - ABB rozszerza swoje portfolio rozwiązań w zakresie ładowania, wprowadzając gamę ładowarek naściennych prądu przemiennego (AC), przystosowanych do łatwego montażu w domach i firmach.

Pierwsza tak duża instalacja systemu ABB Welcome

2018-03-22 - Na Osiedlu Krzemowym w Warszawie instalowany jest nowoczesny system domofonowy ABB Welcome, który obejmie w sumie aż 533 lokale.

ABB zwiększa zasięg infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych

2018-03-12 - Technologia ładowania samochodów i autobusów elektrycznych ABB jest teraz dostępna w 95 proc. państw, które zdecydowały się na te środki transportu.

Archive selection